Nové bydlení Libníč

Prodej řadových domů 5+kk

Nabízíme k prodeji novostavbu bytové jednotky v rodinném domě o 3 bytových jednotkách. Bytová jednotka je navržena a postavena jako plnohodnotný řadový dům (5KK) v klidné lokalitě, malé vesničce Libníč, obklopené přírodou. Bydlení je moderní s důrazem na nízké provozní náklady (tepelné čerpadlo), design (gabionové ploty, prosklené portály, francouzská okna) a snadnou dostupnost do města České Budějovice. Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (122 m2 užitná plocha), rohové a středové. Plocha pozemku o rozloze 350 m2. Součástí domu je zahrada, terasa a dvě venkovní nekrytá parkovací stání (zámková dlažba). Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se dále nachází zádveří, hala, ložnice – pokoj, koupelna se sprchovým koutem a úložný prostor – sklad pod schodištěm. V patře domu jsou 3 ložnice, koupelna s vanou a WC a šatna – komora. U rohových domů má koupelna vlastní okno (denní světlo, možnost větrání).

Rodinné domy Libnič, 122 m²

Cena od CZK 8.690.000,- . Rezervační poplatek za kompletní služby RK je CZK 121.000,- vč. 21% DPH.

Nabízíme k prodeji novostavbu, 2 řadové bytové RD o 3 bytových jednotkách, celkem 6 bytových jednotek , které jsou postaveny jako plnohodnotné samostatné řadové dvoupodlažní domy o dispozici 5KK s užitnou plochou 122 m2. V současné chvíli probíhá výstavba. Termín dokončení se předpokládá v prosinci 2022. Novostavba 3 řadových rodinných domů tvoří celek, rodinný bytový dům o 3 bytových jednotkách. Každá z nich má podíl na vstupních prostorech a na zahradě v rozsahu užívání popsaném v prohlášení vlastníka. Právně kupujete bytovou jednotku v rodinném domě s podílem na společné prostory. Prakticky kupujete plnohodnotný řadový dům (5 KK, 122 m2), o celkové rozloze 350 m2 s terasou, zahradou a se 2 parkovacími stáními.

Jedná se o dvoupodlažní domy, komfortní a nadstandardní. Každé patro má samostatnou koupelnu, v přízemí se sprchou, v patře s vanou., v ceně domu je příprava na venkovní rolety, pevný internet do každého pokoje a dva nezámrzné venkovní kohouty na vodu. Moderní domy jsou navrženy s designovými prvky jako jsou francouzská okna se vstupy na zahradu a terasu, skleněné posuvné dveře v obývacím pokoji, gabionové opěrné zdi na pozemku, jsou projektovány tak, aby rodina měla dostatek světla, místa a cítili jste se zde pohodlně s odpovídajícím soukromím (mezi domy je dostatek izolace, která pomůže odhlučnění). Výhodou přízemí je jak zádveří – šatna, tak k obývacímu pokoji další pokoj (např. pro hosty, pro babičku, dědu), úložný prostor pod schodištěm (něco na víc) a koupelna se sprchou. V patře naleznete 3 pokoje, z toho jeden s velkou šatnou, koupelnu s vanou a šatnu. Srdcem domu je prostorný obývací pokoj s kuchyní se vstupem francouzskými dveřmi do zahrady a na terasu domu. Více k dispozici domu v půdorysech.

Bydlení v těchto domech je nízkoenergetické (C), topení a ohřev vody zajištuje tepelné čerpadlo. Vytápění domu je řešeno kompletně podlahovým vytápěním tak, aby jste si každou místnost mohli regulovat zvlášť.

Bytové domy jsou k prodeji po kolaudaci včetně dokončeného interiéru (dveře, zárubně, podlahy, sanita v koupelnách a WC, výmalba). Co se exteriéru týče, v ceně je srovnání pozemku, venkovní terasa (dlažba), zídka mezi sousedy, zpevněné parkovací plochy pro 2 automobily a 2 nezámrzné venkovní kohouty na vodu. Na vlastní náklady si musíte řešit kuchyni vč. spotřebičů, nábytek a vestavěné programy, osvětlení, venkovní rolety, pergolu nebo jiné zastřešení terasy a oplocení.

Bytové domy se nachází v klidné lokalitě Libníč poblíž města České Budějovice. Obec je středisková, má mateřskou školu s tím, že se zvažuje i základní škola pro I. stupeň (detailně popsáno v posledním čísle zpravodaje, více na www.libnic.cz). Bydlení se nachází poblíž přírody (louky, lesy) a tak poskytne dostatek podnětů pro relaxaci a odpočinek. Bydlení v této lokalitě doporučuji pro klid a zároveň dostupnost do ČB a Lišova. V případě zájmu Vás provedu výstavbou a mohu předvést již postavené podobné domy, aby jste si nové bydlení mohli představit.